ATLETIČAR JOVIĆ BLISTAO U BEOGRADU

Leskovac: Na nedavnom održanom Državnom prvenstvu Srbije za veterane u dvorani 14.09. 2024 godine u Beogradu u atletici takmičar GAK “Leskovac” Milan Jović osvoji je prvo mesto i zlatnu medalju u kategoriji M-35 u trci na 400 m, kao i drugo

mesto u istoj kategoriji na 800 metara i srebrnu medalju, što je još jedan odličan uspeh atletičara ovog kluba iz Leskovca na čijem je čelu predsednik Marina Arsić.

Milan Jović je člaovog kluba od samog osnivanja, tačnije od 2004 godine . Završio je Policijsku akademinu i Prvani fakultet. Učesnik je mnogih atletskih takmičenja , odnosno trka. Tako je recimo prošle godine na Krosu RTS-a osvojio drugo mseto, na Leskovačkom polumaratonu na 3km prvo mesto, na Vidodanskoj trci takođe prošle godine drugo mesto. Njegova četvorogodišnja ćerkica Katica Jović je takođe rešila da krene tatinim stopama. I ako ima tek 4 godine već dve godine je učesnica na Vidovdanskoj trci kao najmlađa učenica u predškolskoj grupi u Leskovcu.