BOJNIČANI BROJALI DO ŠEST

JABLANIČKA LIGA-ZAPAD

PUSTA REKA- JABLANICA- 6:1( 2:1)

Bojnik:Gledalac 150. Sudija: Marija Đorđević (Leskovac) 8. Strelci: A. Stanković u 3, M. Stojanović u 30 i 88, D. Arsić u 62, Vidojević u 69, N. Petrović u 86 za Pustu reku, a S. Janković u 12min. Za jablanicu. Žuti kartoni: S. Janković, M.Stevanović, A. Dojčinović (Jablanica).

PUSTA REKA: V. Đikić 7, P. Stojanović 7, D. Stojčić 7,5, M. Stojanović 8, M. Stojković 7, N. Jovanović 8, A. Jovanović 7, V. Jović 7 ( P. Vidojević 7,5), N. Petrović 7,5, D. Arsić 7,( F. Azirović 7), A. Stanković 7,5.

JABLANICA: S. Đorđević 6, A. Krstić 6, Šp. Sahiti 6,5, S. Janković 7, M. Stevanović 6,5, Đ. Đokić 6, S. Rajčević 6,5, A. Dojčinović 6,5, Šk. Sahiti 6, V. Stanković 6, M. Ilić 6.

Igrač utakmice: Miljan Stojnaović

Derbi kola u Bojniku zalsuženo je pripao domaćem sstavu, koji su naročito odigrali dobro u nastavku utakmice kada su i postigli još četiri pogodaka. Već u 3 minutu seriju pogodaka najavio je kapiten A. Stanković koji je postigao prvi pogodak na utakmici.

Samo 9 minuta ksnije gosti su postigli izjednačujući pogodak, kada je S. Janković glavom lobovao istčalog golmana Đikića i poravano rezultat. Domaći Su po drugi put došli u voćsvom poghotkom M. Stojanovića u 30 minutu inače najboljeg pojedinca na utakmici.

U drugom delu utakmice još četri pogotka i za visoku pobedu domaćina pobrinuli suse najpre D. Arsić na odlično dodavanje Vidojevića u 62 minut., da bi asistent kod trećeg pogotka bio strelac samo šest minuta kasnije.

U samom finišu još dva pogotka domaćina za samo dva minuta Nemanje Petrovića u 86 i konačnih 6:1 postavio je svojim drugim pogotkom na utakmici M. Stojanović u 88 minutu igre.