ZONA JUG
DONJA LOMNICA-BSK(Bujanovac) 2:5 ( 0:2)
Vlasotince: Gledalaca 100. Sudija: Vikotr tasić 7. Strelci: B.Milošević u 58 (KU) i M. Stamenković u 75 za Donju Lomnicu a M.Kovačević u 10, 74, 82 , F.Mehmetović u 25 i V.Todorović u 78 minutu za BSK. Žuti kartoni: Nije ih bilo.
DONJA LOMNICA: A.Kostić 6, N. Stevanović 6, J.Todorović 6,5, B.Pejčić 7, I. Rajković 7, B.Milošević 7, D.Veselinović 6,5, J.Ilić 6 ( M.Mitić 6), M.Jovanović 6,5, B. Stanković 7, M. Stamenković 7.
BSK: A. Stanković 7, V.Todorović 7,5, M. Draško 7 ( L. Sulemani 7), Ž. Kljajić 7, S.Krtsić 7, J.Kostić 6,5 ( Sl.Kovačević 7), F.Mehmetović 7,5 S.Milošević 7, S.Stojanović 6,5 ( L.Nikolić 7), S.Dimić 6,5 ( P. Stoiljković 6,5), M.Kovačević 9.
igrač utakmice: Milan Kovačević
Na stadionu u Rosulju prava revija pogodaka . Viđeno je čak sedam pogodaka od kojih su gosti iz Bujanovca postigli pet, dok su domaći strelci samo dva puta pogodili u metu. U prvom delu igre gosti su sa dva pogotka najavili pobedu pogodcima M.Kovačevića najboljeg pojedinca utakmice u 10 minutu i F.Mehmetovića u 25 minutu igre.
U nastavku prva revija golova viđeno je još pet pogodaka, od toga gostiju tri i domaćini su se donegde probudili i uspeli da dva puta primoraju na kapitulaciju golmana gostiju A. Stankovića. Zaslužena pobeda gostiju iz Bujanovca i dobra najava da će i na proleće nastaviti sa dobrim fudbalskim partijama koje su pružali jesenas. s