DEČIJI VRTIĆ BOLJI OD STAKLARCE

SRPSKA LIGA ISTOK

BUDUĆNOST- SFS BORAC 2:1 ( 1:1)

Popovac: Gledalaca 200. Sudija: Stefan Ćirić ( Pirot) 7. Strelci: L. Đorđević u 4 i J. Pejčić u 55 min. Za Budućnost a D. Zlatković u 13 za SFS Borac. Žuti kartoni: I. Filipović, Z. Filipović ( Budućnost).

BUDUĆNOST: S. Đorđević 7, N. Ristić 7 M. Andrejić 6,5 ( N. Mitić-), L. Đorđević 7 ( M. Jovanović-), J. Petrović 7 ( Đ. Cvetković -), M. Stamneković 7, S. Nikolić 7, I. Filipović 7 ( Z. Filipović-), J. Pejčić 8, A. Lazić 7, L. Đorđević 7,5 ( S. Sokolov-)

SFS BORAC: N: Narančić 6,5, ( S. Milovanović-), V. Mijalović 6,5 ( N. Gajić 6,5), M. Anđelković 6,5, L. Petrović 6 ( M. Milić 6), M. Mirkailo 7 N. Petrović 6, 5, D. Zlatković 7, N. Simić 6,5, M. Petrović 6,5, S. Đokić 6,5 S. Mijatović 6,(N. Milenković 6,5).

Igrač utakmice: Jovan Pejčić

Mladi sastav iz popovca nadigrao je daleko isusniji tim iz Paraćina i pokazao da j epred njim dobra fudbalska budućnost. Već u 4 minutu igre došli su u voćstvo od 1:0 pogotkom mladog i darovitog Luke Đorđevića, da bi gosti već u 13 minutu poravnali rezultat i sa tim rezultatom je završen prvi deo igre. U drugom delu utakmice domaći ponovo već u 55 minutu igre po drugi put dolaze u voćstvo pogtkom Jovana Pejčića, što s edo kraja utakmice ispostavilo da je to i bio konačan rezultat i vredna pobeda mladog sastava iz Popovca.