DERBI KOLA DOMAĆIN REŠIO PETARDOM

ONA ZAPAD

REMBAS- SLOGA (D)- 5:0 ( 1:0)

Resavica: Gledalaca 300. Sudija: Nikola Drašković (Kruševac) 7. Strelci: B. Jovanović u 8, J. Jovanović u 48, 87, M. Vujičić u 67 , D. Đorđević u 70 minutu. Žuti kartoni: A. Bogdanović, N. Jovanović (Rembas), N. Ilić, U.Nikodijević, F. Milošević ( Sloga).

REMBAS: D: radsojković-, L. Ljubisavljević 6 ( M. Dimitrijević 7), D. Milutinović 7, S. Ristić 7, J. Jovanović 8, V: Ljubisavljević 7, V. Milošević 7, D. Đorđević 7,5, M. Vujčić 7,5, N. Angeleski 7 ( N. Jovanović 7), B. Jovanović 7 ( A. Bogdanović 7).

SLOGA(D): V. Huskić 5,5, L. Milanović 5,5, S. Zdravković 6, F. Andrejić 6, ( L. Timotijević-), F. Milić 5,5 ( N. Radosavljević 5,5), M. Branković 6 ( B. Jeremić-), N. Ilić 5,5, P. Mihajlović 6 ( A. Tasić-), A. Miloradović 5,5, F. Milošević 5,5.

Igrač utakmice. Jovan Jovanović

U derbiju kola fudbaleri Rembasa visoko su porazili “petardom” goste iz Despotovca, od kojih se očekivalo da se dostojnije suprostave domaćinu. U prvom delu viđen jesamo jedan pogodak i to već u 8 mintu igre pogtkom B. Jovanovića. U drugom delu domaći su bili apsolutni gospodari na terenu i sa još četiri pogotka dokrajčili goste, od toga dvostruki strelac i najbolji pojedinac bio je J. Jovanović u 48 i 87 minutu i po jednom su se u strelce upisali M. Vujičić u 67 i tri minuta kasnije za konačnih 5:0 u 70 minutu D. Đorđević.