DOMAĆIN U NADOKNADI IZBEGO PORAZ

PRVA LIGA SRBIJE PLEJ OF   MAČVA- INDJIJA 2:2 ( 1:1) Šabac: Gledalaca 1.000. Sudija: Saša Ranisavljević ( Sremska mItrovica) 8. Strelci: Adamović u 23 (KU), Radunović u 90+4 za Mačvu, a M. Stojanović u 35, Desančić u 65(KU) za Indjiju.   MAČVA: Gočmanac 6,5, Stevanović 6, Marković 6,5 ( Jovanović 6,5), Jovović 6 ( Jevtić 7), Vraštanović 6,5 Mijajlović 6 ( Radunović 7, 5), Sladojević 7, Ristivojević 7, Sani 6 ( Ristić-), Pejović 6 , Adamović 7 ( Stanojević -).   INDJIJA: Tasić 6,5, Mitrović 6, gagilović 6,5, (Maričić-), Popović 6, Đorđević 6,5 ( Kojić 6), Vuković 6 ( Vrbić-), M. Stojanović 7, Tešić 7 ( Dobrijević-), Desančić 7, Vidić 7 (Mijajilović 6), Radosavljević 6,5. Igrač utakmice: Radunović Dobra fudbalska predstava u kojoj su viđena četiri pogotka, po dva u oba dela igre, i na kraju domaćin da bi izego poraz čast je morao da spašava u nadoknadi vremena preko Radunovića. U prvom delu domaći su u 23 minutu iz kaznenog udarca prvi došli u voćstvo, da bi u 35 M. Stojanović poravnao rezultat i sa tim se otišlo na zasluženi odmor. ŽI u drugom delu viđena su dva pogotka. Gosti su u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist u preko Desančića u 65 minutu igre iz kaznenog udarca. I kad su svi na stadionu očekivali pobedu gostiju u nadoknadi vremea rezervista Radunović se najbolje snašo pred golom gostiju i postigao pogodak i tako su domaći u poslednjim trenutcima utakmice izbegli poraz.