GOSTI DO BODA U POSLEDNJEM MINUTU

ŽITORAĐA- DONJA LOMNICA- 1:1 ( 0: 0)

Žitorađa: Gledalaca 150. Sudija: Filip Ćirković 7. Strelci: Marko Stanković u 63 za Žitorađu a Ivan Stojanović u 89 za Donju Lomnicu. Žuti kartoni: D. Stanković, B. Stojanović (Donja Lomnica).

ŽITORAĐA: lazrević 6,5, marković 6,5, nedeljković 7, Stanojković 6 ( Đorđević 6), Kocić 7, Stojanović 6,5, Milenković 6,5, ( Vučković-), Kostić 6,5, M. Stanković 7, Todorović 6,5, Kostić 6,5 ( Milić-).

DONJA LOMNICA: Lzarević 6,5, Stevanović 6,5, M. Stanković 6 ( Stoiljković-), M. Jovanović 7, rajković 7, Milošević 6,5, Z. Stojanović 6,5, D. Stanković 7, I. Stojanović 7,5, B. Stojanović 7, Stamenković 6,5.

Igrač utakmice: Ivan Stojanović

Podela na ravne časti koju su gosti uspeli da izvojevaju u polsednjim minutama igre kda je Ivan Stojanović iskoristio nesmotrenost odbrane domaćih i porvanao rezultat na 1:1. U prvom delu utakmice nije bilo golova oba pogotka viđena su u drugom delu utakmice. Domaći su u 63 minutu došli prvi u voćstvo i tu predost strpljivo čuvali sve do 89 minuta igre. Kad su navijači domaćih pomislili da je na pomolu prva pobeda u prvenstvu gosti su postigli pogodak preko golgetera Stojanovića i tako je slađa polovina otišla za Vlasotince, odnosno Donju Lomnicu.