GRAFIČARI BOLJI OD RUMLJANE

PRVA LIGA SRBIJE   RFK GRAFIČAR- SLOVEN 2:0(1:0)   Beograd: Pomoćni teren Crvene Zvezde. Gledalaca 200. Sudija: jelena Cvetković (Leskovac) 7. Strelci: Babakar u 10, O. Ajdar ui 47 min. Žuti kartoni: Milosavljević (Grafičar), Vilotić, Trivić, S. Stefanović (Sloven). Crveni karton: S. Stefanović (Sloven) u 54 minutu.   RFK GRAFIČAR: Vranješ 7, Milosavljević 7, Matejević 6,5 ( Jevremović-)SAremčeviuć 7 ( Spasojević-), Babacar 7 ( Charles-), Vasiljević 7, Đurić 7, Jovanović 7, Ajdar 7,5, (Radonjić-), Mladenović 6,5 ( Stojanović 6,5), maksimović 7.   SLOVEN: Dragićević 7, Simić 6, ( Ajdinović 6), Vilotić 6,5, B. Ilić 6 ( Jandrić -), V. Ilić 6,5, Trivić 6,5, Knežević 6,5 ( Stoisavljević 6), Ostojić 6,5, ignjić 6,5pešić 6,5, Stefanović 6,5   Igrač utakmice Ognjen Ajder   Po izuzetnoj vrućini fudbaleri Grafičar su se bolje snašli, imali više snage i zasluženo pobedili sa dva gola arazlike novajliju u ligi iz Rume. U ob adela susreta viđeno je po jedan pogodak, što je bilo dovoljno za pobedu domaćina. Prvi pogodak je pstignut još u 10 minutu igre strelac je bio Babacar, da bi već na samom početku drugog dela igre tačnije u 47 minutu Ajder udvostručio prednost domaćina, što je i bio konačan rezultat na utakmici i vredna pobeda domaćina.