“GUMARIMA” NE PRIJA NEUTRALAN TEREN

PRVA LIGA SRBIJE   TRAYAL- RFK GRAFIČAR 2:4 ( 1:3) Paraćin: Gledalaca 300. Sudija: Saša Ranisavić ) Sremska Mitrovica) 8. Strelci: Đurović u 5, i Simić u 79 ta Trayal, a Mladenović u 13, Srbijanjac u 20, Maksimović u 43(KU), i Babakar u 79 za RFK Grafičar: Žuti kartoni: Mladenović i babakari( RFK Grafičar).   TRAYAL: Malsarević 5, Vojinović 5,5, Ristić 6,5, Đurović 7 ( Živić 6), L. Nikolić 5,5 ( Đorđević-), Vlaisavljević 6, Rašković6, (Simić 7), Zličić 5, (S. Nikolić 5), Ilić 6, Stević 6, Punoševac 5,5.   RFK GRAFIČAR: Vranješ 7, Milosavljeviuć 7, Matejević 7, Babakar 8( (Čarls-), Vasiljević 7, Srbijanac 7 ( Đurić-), Stojanović 7, Jovanović 6, Ajdar 8 ( markišić-), Mladenović 7,5, (Veličković-), Maksimović 7. Igrač utakmice: Babakar N aneutralnom ternu u Paraćinu Zvezdina ekspozitura je nadigrala uslovnog domaćina Trayala iz Kruševca , povratnik au društvu prvoligaša i tako zabeležili drugu uzastopnu pobedu u ovom prvenstvu posle dva odigran akola. Sve je rešeno u prvom delu utakmice kada su gosti iz Beograda čak tri puta uspeli da savladaju golmana domaćih. Pored toga što su domaći već u 5 minutu pogotkom Đurovića prvi došli u voćstvo to nije zbunilo goste da golmana Maslarevića savladaju čak tri puta pogoitcima Mladenovića u 13, koji je otvorio seriju golova , potom je udvostručio Srbijanac 7 minuta kasnije, da bi u finišu prvog dela Maksimović postigao i treći pogodak za goste, pase tako na odmor otišlo sa dva pogotka prednost (1:3) za goste iz Beograda. U drugom dleu viđen je još po jedan pogodak na obe strane. Njapre j enajbolji pojedinac na utakmici Babakar povisio rezultat na tri gol aprednosti(1:4) da bi konačan rezultat postigao 8 minuta kasnije rezervista Simić i ublažilo poraz svog tima na samo dva pogotka, što nije bilo dovoljno da se nešto više učini.