JOŠ JEDNA GORKA PILULA GUMARA

PRVA LIGA SRBIJE

TRAYAL- JAVOR MATIS- 1:3 ( 1:1)

Kruševac:Gledalaca 300. Sudija: Uroš Ržić ( Beograd )7. Strelci: F. Đurović u 31(KU) za Trayal, a M. Zuvić u 20, S. Stanisavljević u 77, S. Milošević u 90 (KU) za Javor Matis.Žuti karton: M. Zuvić (Javor Matis)

TRAYAL: A. Simić 6, N. Marinković 6,5, M. Stanojević 6,5, P. Ristić 6,5 ( F. Gogić-), F. Đurović 6,5 L. Nikolić 6 ( I. Marković 6,5), F. Bihovac 6,5, U. Rašković 6,5, B. Simić 6 ( M. Đorđević -), L. Čumić 6,5 ( I. Marković -), D. Punoševac 6,5 .

JAVOR MATIS: N. Vasiljević 7, M. Ilić 7, P. Climaco 7 N. Žunić 7 ( N. Čolić 6,5), S. Stanisavljević 7,5, D.Pantelić 6,5, ( L. Selenić 6,5), S.Milošević 7,5, B. Doucoure 7, Đ. Skoko 7, J. Bayere 6,5 ( L. Mićić 6,5), M. Zuvić 7 ( N. Aksentijević -).

Igrač utakmice: Stefan Stanisavljević

Još jedna gorka pilula domaćina na svoim terenu u Kruševcu u duelu sa bivšin Superligašem koji je bio bolji naročito u drugom dleu utakmice kada je i psotigao još dva pogtka. U prvom delu igre po jedan pogodak na obe strane, najpre su gosti u 20 mintu prvi došli u voćstvo, da bi u 31 minutu iz orvdano dosuđenog kaznenog udarca poravnao na 1:1 F. Đurović i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom dleu još dva pogtka gostiju iz Ivanjice najpre u 77 minutu S. Stanisavljevića, da bi u nadoknadi vremena kada je iz kaznenog udraca postavio konačnih 1:3 S. Milošević i overio vrednu pobedu svog tima.