KOMŠISKI DERBI BEZ POBEDNIKA

PRVA LIGA SRBIJE   GFK DUBOČICA- RADNIK 1:1 (0:1)   Leskovac: Gledalaca 1.000. Sudija Stefan Filipović ( Jagodina) 7, strelci: V. Petković u 70 za GFK Dubočicu, Pavlov u 37 za Radnik. Žuti kartoni: Orešćanin (Radnik).   GFK DUBOČICA: M. Mladenović 7, P, Đorđević 7, Honke 6,5, N. Stojković 6,5 ( Lucius-), Ljubenović 7, Živković 6,5 ( P. Đorđević 6,5), V. Bogdanović 7, Momćilović 6,5, Takara 6 ( L. Paunović-), V. Ilić 6,5 ( U: paunović-), V. Petrović 7 ( Milić 6).   RADNIK: Ranđelović 7, Bogdanović 6,5 ( L. Stojanović 6), Pavlov 7 ( hajdarević 6), Orešćanin 7, Tomić 6, A. Milić 6,5, ( O. Luković 6,5), M. Stevanović 7, Kadijević 6,5, Anđelković 6,5 ( Čumić-), Abubakar 6 Gašić 6, 5.   Igrač utakmice: V. Petković Komšiski derbi u Leskovcu završen je bez pobednika. Podela na ravn ečasti. Gosti su mogli u 13 minutu da dođu u voćstvo posle greške golmana Mladenovića , ali je neko od igrača domaćih spasio siguran pogodak. Gosti su u prvom delu igre imali više od igre, što su i u 37 minutu matrijalizovali terensku nadmoćnost pogotkom Pavlova koji je natrčao na odbijenu loptu i sproveo je u nebranjeni deo mreže. Domaći su na drugoj strani imali nekoliko pokušaja ali do izrazite prilike za psotizanje golova nije bilo, takose na odmor otišlo sa minimalnoj prednosti gostiju iz Surdulice. U drugom delu utakmice domaćin je imao više od igre igralo se uglavnom na polovini gostiju, koji su pokušavali da iz kontranapada ugoze gol domaćina ali im nije pošlo za ruku da po drugi put zatresu mrežu domaćina, koji je u 70 minutu posle jedne dobre akcije po desnoj strani uspeo da izjednači rezultat preko Vladimira Petkovića , što se ispostavilo do kraja utakmice da je to bio i konačan rezultat na utakmici u Leskovcu.