LESKOVČANI GOROPADNI U INDJIJI

PRVA LIGA SRBIJE

INDJIJA- GFK DUBOČICA 2: 4 ( 0:3)

Indjija: Gledalaca 500. Sudija: Nenad Đorđević (Guča ) 8. Strelci: A. Kuljanin u 48, S.Stojanović u 70(ku) za Indjiju, a A. Soumah u 2, L. Ratković u 3, A. Ćurčić u 14, V. Petrović u 90 (ku) za GFK Dubočicu.

Žuti kartoni: J. Mitrović, V. Đurđević (Indjija), N. Stojković , P. Đorđević, (GFK Dubočiva).

INDJIJA: L. Tasić 6, I. Miodragović 6 ( D. Vrbić 6, A. Rac 6 ( V. Đurđević 6), J. Kokir 6,5 ( L. Đorđević 6), S. Mihajlović 7 ( M. Pantić 6,5), S. Stojanović 7 ( I. Nikčević-), A. Kuljnain 7 ( S: Arambašić 6,5, M. Gajić 6,5, S. Mitrović 6,5, J. Mitrović 6,5.

1. GFK DUBOČICA: M. Mladenović 7, V. Bulatović 7,5, H. Yu 7, N. Stojković 6 ,5 ( N. Vlajković 6,5), L. Ratković 7,5, V. Bogdanović 7 ( M. Đorđević 7), M. Močilović 7 ( Z. Beronja 7), V. Živojinović 7, A. Soumah 7,5, ( V. Petrović7), L. Paunović 7,5 A. Ćurčić 7,5.

Igrač utakmice: Luka Paunović

Posle remija za Javorom Matisom u Leskovcu, fudbaleri GFK Dubočice su dobrom igrom bez obzira što su igrali nerešeno najavili bolji igru.

To se sa pravom pokazalo i u Indjiji, gde je domaćin nadigran u svim elemtima fudbalske igre. Sve završenio za samo 14 minuta igre kada su gosti iz Leskovca izrešetali mrežu domaćeg golmana L. Tasića i poveli sa tri pogodaka razlike. Već u 2 minutu prvi pogodak i seriju golova otvorio je A.Soumah, samo minut kanije ta prednost je udvostručena pogotkom L. Ratkovića aveć u 14 minutu igre biolo je 0:3 za goste a delo je A- Ćurčića i sa tim rezultatom u preostalih 31 minut sačuavno je visoko voćstvo do poluvremena. U drugom delu domaći su krenili na sve ili ništa i već u 48 minutu smanjili visoku prednost na 1:3 pogotkmo A. Kuljaniva. U 70 minutu domaći iz kaznenog udarca smanjuju prednost preko S. Stojnaovića na jedan pogodak,ali su gosti iz Leskovca bili pribrani i postigli još jedan pogodak. Jer s tačku na dobru igru postavlja u 90 minutu rezervista V. Petrović iz kaznenog udarca na drugoj strani za goste iz Leskovca i overava sigurnu pobedu od dva gola razlike.