MORAVA DUBOKA ZA LEBANČANE

ZONA JUG   SFK MORAVA- RADAN 4:3( 1:1) Vladičin Han: Gledalaca 250. Sudija: Dalibor Zlatković ( Vranje) 8. Strelci: M. Petrović u 42,A. Ilić u 55 i 76, L. Kitanović u 77 minutu za SFK Moravu, Ž. Aleksić u 32, A. Anđelić u 75, N. Smiljković u 85 min. Žuti kartoni: M. Aleksić, M. Stanković ( Morava), N. Smiljković, A. Dojčinović ( Radan)   SFK MORAVA: I. Stanković 7, M. Aleksić 7, V. Kitanović 7 ( A. Ilić 8, 5), L. Kitanović 7,5, V. Velinović 7, M. Stanković 6,5 ( L. Mladenović 7), M. Petrović 7,5, M. Stanijanović 7, J. Drašđko 7, M. Draško 6,5 ( S. Bogdanović-), Ž. Stanković 7   RADAN: B. Zdravković 6,5, M. Stošić 6,5, S. Stoiljković 6,5 S . Kostić 6,5 ( N. Živković 7), M. Milošević 7, P. Krstić 6,5 ( M. Cvetković 6), Ž. Aleksić 7 ( M. Ilić 6,5), M. Stanković 6 ( A. Anđelić 7.)N. Smiljković 7, A. Dojčinović 7, ( N. Perić 6), O. Stanković 7 Igrač utakmice: Andrija Ilić Kvalitetna fudbalska predstava u kojoj su viđena ča sedam pogodaka, od toga dva u prvom i pet u drugom poluvremenu. Najpre su gosti prvi došli u voćstvo u 32 minutu kada je strelac bio mladi Ž. Aleksić, da bi domaćini poravnaili rezultat u finišu pravog dela preko M. Petrovića u 42 minutu i sa tim rezultatomse otišlo na odmor. U drugom delu domaći u potpunosti preokreću rezultat u svoju korist prvim pogotkom na utakmici najboljeg pojedinca rezerviste A. Ilića. Samošto je pre toga nekoliko minuta u igru ušao rezervista inače golgeter Lebančana, koji je po meni neopravdano na klupi za rezervn eigrače upisao se u strelce i poravnao rezultat na 2:2. U poslednjih 15 minuta igre još dva pogotka domaćina za prednost   od dva gola prednosti u 76 minutu igre. . Najpre se u strelce upisao po dsrugi put A. Ilić, da bi samo minut kasnije pobedu svog tima povećao na 4:2 iskusni Lazar Kitanović koji se ubacio iz drugog plana i po četvrti put primorao B. Zdravkovića da vadi loptu iz mrežu. Međutim u 85 minutu Smiljković je po treći put primorao na predaju  golmana domaćih i postavio konačnih 4:3 u korist domaće Morave, koji je slavila sa jednim pogotkom  razlike ali su uspeli da uknjiže tri boda na svom kontu u igri sa timom iz Lebana . V. STEVANOVIĆs