NA ROSULJI BEZ POBEDNIKA

SRPSKA LIGA ISTOK

VLASINA- OFK SINĐELIĆ 1:1 ( 1:1

Vlasotince. Gledalaca 300. Sudija: Danijel Zlatanović ( Ćuprija) 7. Strelci: N. Đokić u 26, za Vlasinu a L. Prodanović u 18 za OFK Sinđelić. Žuti kartoni: D. Nedeljković (Vlasina),

VLASINA: S. Marković 6,5, S. Stojković 6,5, V. Krtsić 6 ( A. Nikolić 6), V. Bogdanović 6,5, M. Milošević 6,5, D. Nedeljković 6,5, O.Cvetković 6 ( L. Mitrović 6), S. Milosavljević 6( N. Marković-), N. Đokić 7 ( N. Stoiljković 6,5), F: Marković 6,5, M. Stojanović 6 ( M. Stojanović 6,5).

OFK SINĐELIĆ: M. Stefanović 6,5, M. Topalović 6,5, L. Stojković 7, V. Šarenac 6 ( D. Radenković-), Đ. Miljković 6 ( M. Okičić 6,5), M. Ivečić 6,5, L. Prodanović 6 ( S. Ćirić 6,5), P. Ikić 7 ( M. Kotnik-), A. Ilić 6,5, Z. Galić 6,5, A. Cvetković 6,5

Igrač utakmice: Nemanja Đokić

Podela na ravne časti ali ipak slađa polovina pripala je popularnim “orlićima” koji su se dostojno suprostavili domaćinu. Prvi su došli u voćstvo već u 18 minutu pogotkom L.Prodanovića da bi domaći već u 25 minutu poravnali rezultat na 1:1 pogotkom N. Đokića, što se ispostavilo da je to i bio konačan rezultat na utakmici u Vlasotincu.