NEUSPEŠAN POVRATAK BRUSJANA

ZONA ZAPAD   OFK KOPAONIK- OFK LUGOMIR 1:1(1:0) Brus: Gledalaca 150. Sudija: Stefan Stojanović ( Paraćin) 7. Strelci: Radojković u 11 za OFK Kopaonik, a N. Marković u 59za OFK Lugomir. Žuti kartoni: Knežević, Nikolić, Burgić ( OFK Kopaonik), Urošević. Đurić, N. Marković ( OFK Lugomir).   OFK KOPAONIK: Milošević 6,5, Knežević 6 ( Bučić 6,5), Todorović 6,5, Čukuranović 6,5, Marjan Nikolić 6 Radojković 7( M. Nikolić-), Vukojević 6,5,Živanović 6,5, Jovanović 6,5 ( Vilimonović 6), Grujić 6,5, Burgić 6 ( danilović 6,5).   OFK LUGOMIR: marić 6,5, Marković 6,5, B. Jovanović 6, ( Stojanović -),D. Filić 6,5, Urošević 6,5, Radojković 6,5, Đurić 6 ( N. Jovanović-), Jevremović 6 ( Milićević-), Milutinović 6,5 ( N. Marković 6), M. Filić 6,5 Drljača ( Stević 6,5).   Igrač utakimice: N. Marković Povrtanik posle nekoliko godina u društvo zonaša nije uspeo da na startu zabeleži pobedu . Naišo je na iskusnog zonaša iz rakitova, koji je uspeo da osvoji dragocen bod na premijeri jesenjeg dela prvenstva na gostovanju u Brusu. Viđena su dva pogotka po jedan u oba dela igre. Domaći su prvi deo igre rešili u svoju korist pogotkom u 11 minutu Radojkovića, da bi gosti izjednačili i ujedno postavili konačan rezultat na utakmici u 59 minutu igre preko rezuerviste Nebojše Markovića.