NOVAJLIJA LAPČEVIĆ ISPRED SVIH

SRPSKA LIGA-ISTOK   RADNIČKI (SV)- DUNAV 2:2 ( 2:2) Svilajnac: Gledalaca 300. Stadion Bojača. Strelci. Lačević u 13, 44 za Radnički, Popović u 6, i Mitić u 29 za Dunav. Žuti kartoni: Šapić, Terzić ( Radnički), Cvetković, Davidović ( Dunav), Crveni karton: davidović (Dunav) u 79minut.   RADNIČKI (SV): Marunić 7, Novičić 6 Denković 6 ( Šapić 6), Terzić 6,5, Bogdanović 6,5, Pavlović 6 ( Sujić 6), Lapčević 8,5, Jovanović 7, Blagojević 7, Mihajlović 6 ( Marković 6), Marinković 6 ( Vukosavljević 6,5).   DUNAV: B abalj 7, Davidović 6,5, Popović 6 ( Petrović 6,5, Braulović 6,5 ( Cvetković-), Denković 7, Puljecović 6,5, Mitić 7 ( Bernić-), Radulović 6, Slavković 6 ( Jezdić 7).   Igrač utakmice Nemanja Lapčević U Požarevcu na premijeri Srpske lige istok podela na ravne časti aslađa polovina odlazi “alasima” za prahovo. Sva ćetri pogodaka viđena su u prvom delu sureta, a centralna figura utakmice bio je dvsotruki strelac za domaćine Nemanja Lapčević, koji nij edozvolio da ceo plen ode za Prahovo. Već u 6 minutu gosti su došli prvi u voćstvo pogotkom Popovića da bi Lapčević u 23 minutu poravano rezultat na 1:1. Gosti ponovo dolaze u 29 minutu u voćstvo po drugi put pogotkom Mitića. Ali lapčević neda da gosti vode i u 44 minutu postiže i svoj drugi pogodak na utakmici i poravanava na 2:2 što je bio i konačan rezultat ne samo prvog dela igre već i čitavog toka utakmice, jer su u drugom delu igre mreže mirovale nij ebilo pogodaka, ali je bilo prilik ai pred jednim i pred drugim golom.