NOVOSAĐANI PEVAJUĆI IZ ZEMUNA

PRVA LIGA SRBIJE   ZEMUN-MLADOST/GAT 0:2( 0:1) Zemun. Gledalaca 300. Sudija: Aleksandar Lukić ( Valjevo) 7. Strelci: Tansin u 14 i Jokić u 90 minutu. Žuti kartoni: Đ. Jovanović (Zemun), Živković, Šušnjar, Grjaznovs, Dančić( Mladost GAT).   ZEMUN: Joksimović 6,5, Arsović 6 ( Bacanović-), Jovanović 6,5, Plavšić 6,5, tabaković 6,5, ( Sajčić-), Ratković 6 ( Stoisavljević 6,5), Svetličić 7, Vićentijević 6 ( Božić 6,5), Petrović 6 ( Vukićević 6), Paradina 6, Mijajlović 6,5.   MLADOST GAT: Živković 7, Vukadinović 7( Milošev-), Ćelić 7 ( Madzarević-), Kokanović 6,5 ( Abaddžija 6,5), Tnasin 7,5, Kočović 7 Šušnjar 6,5, Grjaznovs - ( Dančić 7), Lalić 7, Filipović 7, Ilić 6,5 ( Jokić-). Igrač utakmice: Aleksandar Tanasin Novosađanima prija Zemin, je rsu sa dva pogotka po jedan u oba dela utakmice rešili pitanje pobedniak u duelu sa povrtanikom u društvu članova Prve lige Srbije. Novosađani su prvi pogodak psotigli već u 14 minutu i najavili da su došli da se sa domaćinom nadigravaju. U drugom delu utakmice tek u poslednjem minutu regularnog toka igre prednost je udvostručio i ujedno postavio konačan rezultat rezevista Jokić.