“ORLIĆI” PEVAJUĆI IZ SVILAJNCA

SRPSKA LIGA-ISTOK   RADNIČKI- OFK SINĐELIĆ 1:2( 0:0) Svilajnac: Gledalaca 200. Sudija: Marko Ćirić ( Pirot) 7. Strelci: H. Terzić u 72 za Radnički, Miljković u 62 i A. Ilić u 89 za OFK Sinđelić. Žuti kartoni: N. Novičić ( Radnički), Topalović, Stojković, Radenković, A. Ilić (OFK Sinđelić).   RADNIČKI: Marunić 6,5, Novičić 6,5, Đurđević 6 ( Blagojević 6), Terzić 7, Bogdanović 6,5, ( Kocić-), Pavlović 6,5 ( Šapić 6,5), Lapčević 7, Jovanović 6,5, Sujić 6,5, Vukosavljević 6 ( Manasijev 6), Marinković 6 ( Denković 6).   OFK SINĐELIĆ: Stefanović 7, Topalović 7, Stojković 6,5, Radenković 7 ( Đorđević-), Šaranac 7, Miljković 7 ( Kotnik -), Ivečić 7, Maljković 6 ( Petković-), A. Ilić 8, Okičić 7, Cvetković 7.   Igrač utakmice: Aleksandar Ilić   U porvom delu nezanimljiva fudbalska predstav nije viđen nijedan pogodak. U nastavku sureta sasvim druga slika na terenu viđen su tri pogotka od toga jedan domaćih i dva gostujućih igrača, koji su posle poraza u Kup takmičenju prijatno iznenadili pobedom u Svilajncu. Gosti su prvi došli u voćstvo u 62 minutu preko Miljkovića da bi domaći poravnali rezultat na 1:1 u 72 minutu. Odluka o pobedniku pala je u posednjim minutama igre kada se u strelce upisao Aleksandar Ilić i svom timu doneo zlata vrednu pobedu na gostovanju u Svilajncu i tako se iskupili za Kup poraz u Leskovcu od Puste reke iz Bojnika.