„PETARDA“ LEBANČANA KRLJINIM MOMCIMA

ZONA JUG

JEDINSTVO (GS)- RADAN 0:5 ( 0:4)

Gornje Stopanje. Gledalaca 200. Sudija: Dalibor Zlatković ( Vranje) 8. Strelci: M. Jović u 13, M. Stanković u 19 (KU), P. Nastić u 28, N. Smiljković u 43 , Ž. Aleksić u 90 minutu. Žuti kartoni: V. Trajković, A. Ristić ( Jedinstvo) a M. Stanković ( Radan).

JEDINSTVO: M. Đorđević 5, V. Trajković 5, A. Ristić 5 ( N. Janković 5), F. Stojanović 5 ( R. Stoiljković 5 ), S. Marinković 5 ( M. Ristić 5), M. Novović 6 ( O. Mitrović 5), I. Trajković 6, D. Blagojević 5,5, D. Stefanović 5,5 ( D. Stojanović 5,5), S. Stefanoivić 5, D. Dimitrijević 5,5.

RADAN: A. Zarić -, M. Stošić 7, ( M. Stanojević -), M. Jović 7,5, M. Milošević 7 ( A. Ranđelović-), P. Krstić 7,5, O. Stanković 7,5 P. Nastić 7,5, ( M. Cvetković 6,5), M. Stanković 7 ( Ž. Aleksić 7), N. Smiljković 7,5 D. Lepojević 7, S. Kostić 7,5.

Igrač utakmice: Nemanja Smiljković

Teku četvtom kolu Radan je zaigrao kako zna i ume i do vrha je naupnio mrežu ekipe iz Gornjeg Stopanja predvođenu sa golgeterom Stefanon Stefanovićem ujedno i kapitenom tima, kome odbrana gostiju nije dozvolila da bar jednom ugrozi gol i upiše se u listu strelaca. Sve je završeno u prvom delu utakmice kada je tim iz Lebana na odmor otišao sa četiri postignuta pogotka. Seriju je otvorio štoper Marko Jović već u 13 minutu da bi već šest minuta kasnije tu prednost udvostručio kapiten Miloš Stanković iz kaznenog udraca. Najavu prave katstrofe domaćina usledila je već u 28 minutu kada je jedan od zapaženih u redovima gostiju Perica Nastić potigao i treći pogodak za goste iz Lebana. Četvrti pogodak delo je najboljeg pojedinca na utakmici Nemanje Smiljkovića u 43 minutu igre .

U drugom delu utakmice Radan je “stao na loptu” strpljivo čuvao visoku prednost iz prvog dela igre. Konačan rezultat Jedinstvo-Radan 0:5 postavio je bivši igrač domaćina Žarko Aleksić pre samog sudiskog zvižduka i tako overio visoku pobedu i dobru najavu pred nedeljni derbi sezone u Lebanu sa takođe kandidatom za sam vrh tabele Slogom iz Leskovca.