“PETARDA” LEBANČANA U PUKOVCU

ZONA JUG   SVETLOST- RADAN 0:5 ( 0:3)   Pukovac: Stadion Pukovca. Gledalaca 100. Sudija: Vojin Janić ( Kruševac) 7. Strelci: M. Stanković u 2, Ž. Aleksić u 21, O. Stanković 24, M. Nastić u 62(autogol), A. Anđelić u 85 minutu. Žuti kartoni: Nije bilo.   SVETLOST: P. Stanković 5,5, S. Ilić 6, L. Jovanović 5,5, M. Milošević 5, M. Tonić 6,5, M. Vidojević - ( P. Rakić 6), M. Mitrović - ( D. Dimitrijević 6), M. Nastić 5, Miodrag Stanković 5,Miloš Stanković 5, A. Kostić 6.   RADAN: N. Babić -, M. Stošić 7, M. Milošević 7, ( N. Živković -), P. Krstić 7,5, A. Anđelić 7,5 ( I. Stošić -), M. Cvetković 7, Ž. Aleksić 7,5, M. Stanković 7,5, N. Smiljković 7 ( N.Perić-), S. Kostić 7 ( M. Ilić-), O. Stanković 8 ( A. Dojčinović 7) Igrač utakmice: Ognjen Stanković Razigrani tim iz Lebana napunio je mrežu domaćina do vrha postigavši u prvom delu utakmice tri i u nastavku dva pogotka i tako su ugasili Svetlost petardom. Već u 2 minutu kapiten Miloš Stanković je doveo goste iz Lebana u voćstvo. Prednost gostiju udvostručio je mladi i sve bolji Ž. Aleksić u 21 minutu igre. Konačnih 0:3 u prvom poluvremenu postavio je samo tri minuta kasnije mladi Ognjen Stanković. U nastavku susreta domaći su u 62 minutu autogolom M. Nastića povećali prednost gostiju na čak četiri pogotka. Konačnih 0:5 usledili su u 85 minutu pogotkom golgetera Andrije Anđelića.