PETARDA PRED SPEKTAKL U BOJNIKU

JABLANIČKALIGA-ZAPAD

PUSTA REKA- PLANTAŽA- 5:1 ( 3:1)

Bojnik: Gledalac100. Sudija: Miljan Antić ( Leskovac) 7. Strelci:P. Vidojević u 5, 69, D. Arsić u 40, N. Jovanović u 45, A. Jovanović u 71 za Pustu reku, a D: arsić (autogol) u 8 minutu za Plantažu.Žuti kartoni: Danijel Stanišić (Pusta reka), M. Dimitrijević ( Plantaža).

PUSTA REKA: V. Đikić 7, D. Stojčić 7, P. Vodojević 8, M. Stojanović 7,5, A. Jovanović 7,5, Danijel Stanišić 7,5, M. Stojković 7, N. Jovanović 7,5, N. Petrović 7, D. Arsić 7, A. Stanković 7,5.

PLANTAŽA: A. Mitić 6, Ž. Dimitrijević 6, J. Cvetković 5,5, D. Mitić 5,5, M. Nisić 6, S. Tošić 6, N. Stanković 6,5, B. Stanković 6, S. Stamenković 6 ( M. Mitić 5,5), N. Krstić 5,5 ( M. Dimitrijević 6), Z. Nikolić 6.

Igrač utakmice: Predrag Vidojević

Taman toliko koliko je domaćinu trebalo za visoku pobedu toliko su uložili znoja i druda, pred istorisku utakmicu u sredu sa ekipom Trepče iz Kosovske Mitrovice u pred kolo 16-ine Finala Kupa Srbije.

Seriju pogodaka odtvorio je iskusni P. Vidojević već u 5 minutu, da bi samo 3minuta kasnije D.Arsić nesmotreno regovao i pogodiosopstvenu mrežu. Ipak do odlaska na odmor još dva pogotka domaćih D. Arsić se iskupio za autogol u 40 minutu pošto je ponovo doveo domaćina u voćstvo po drugi put. U nadoknadi vremena u strelce se upisao i Nemanja Jovanović i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor.

U drugom delu utakmice još dva pogtka domaćih za visoku pobedu od 5:1 a strelci su bili Vidojević u 69 minutu i samo 2 minuta kasnije tačku na visoku pobedu stavio je A. Jovanović .

Visoka pobeda koja je mogla biti izražena sa većom razlikom ali su misli Bojničana bile usmerene ka isoriskoj utakmici u sredu sa Trepčom iz Kosovske Mitrovice. Koristim priliku da u ime FK Puste reke pozovem putem medija sve navijače ne samo iz Bojnika već i čitavog Jablaničkog kraja da dođu u što većem broju i pomognu FK Pustoj reci da se plasira u 16-inu finala Kupa Srbije.