PETARDA SLOGAŠA U GORNJEM STOPANJU

JEDINSTVO (GS)- SLOGA (LE) 1:5( 1:1)

Gornje Stopanje: Gledalaca 300. Sudija: Bogdan Ilić (Niš) 7. Strelci: S. Stefanović u 5 za Jedinstvo, a N. Stanković u 21, M. Mitrović u 52, V. Kostić u 56 i 60, V. Đokić u 80 za Slogu. Žuti kartoni: M. Novović (Jedinstvo), D. Đokić, M. Zdravković, V. Kostić, N. Kostić (Sloga)

JEDINSTVO(GS): B. Aleksić 5,5, V. Trajković 6, A. Ristć 6, F. Stojanović 6 ( V. Stefanović 6), S. Marinković 6 ( S.Alepijević 6), M. Novović 6,5 ( R. Stoiljković 6), I, Trajković 6 ( B. Dimitrijević-), D. Stefanović 6,5, S. Stefanović 7, D. Dimitrijević 6.

SLOGA(L): M. Ivanović 7,5, N. Stanković 7,5 ( A. Milošević-), D. Đokić7, A. Ilić 7 ( N. Milenković-), M. Đokić 7,5, A. Cekić 7, M. Zdravković 7,5, M. Mitrović 7 ( V. Đokić 7), S. Jović 7, V. Kostić 8 ( V. Mitić-), N. Kostić 7 ( D. Ilić-).

Igrač utakmice: Vukašin Kostić

Kada su domaći već u 5 minutu poveli sa 1:0 pogotkom svog golgetera S. Stefanovića činilo se da će biti na pomolu ravnopravna borba i krajnje neizvesna do kraja. Tako je možda do negde bilo u prvom delu igre, jer do odlzak na odmor gosti su jedino uspeli da u 21 mintu preko N. Stankovića da poravnaju rezultat na 1:1 i to je možda i bio relan odnos snaga na terenu, što se videlo na obe strane.

U drugom delu utakmice apsolutna domnacija gostiju iz Leskovca i čak četiri pogotka pulena Miodraga Đorđevića u mreži B: Aleksića. Centralna fiugura i najbolji pojedinac utakmice bio je dvostruki strelac Vukašin Kostić u 56 i 60 minutu, dok su ostala dva pogotka, po jedan postigli M. Mitrović u 52 i rezervista Vuk Đokić u 80 minutu igre. Zaslužena pobeda Slogaša i dobra najva za nastavak prvenstva.