PIROĆANCI SPASILI BOD

SRPSKA LIGA ITOK   RADNIČKI (P)- JEDINSTVO (PAR)- 1:1 (0:1) Pirot: Gledalaca 200. Sudija: Nenad Đorđević (Bor) 7. Strelci: Petrov u 87 za Radnički a Obradović u 32 za Jedinstvo. Žuti kartoni: Mitov(Radnički), Klašnja, A. Stojanović (Jedinstvo).   RADNIČKI (P): Kitanović 6,5, F. Stojanović 6,5, Antić 7, Petrović 6,5, Mitov 6 ( Stefanović 6,5), Mančić 7 ( Petrov 6,5), Đokić 6, Dimitrov 6,5, ( Petrović 6,5) Ristov 6,5 ( Tošić-), Blagojević 6,5, Colić 7 ( Bogdanović 6,5).   JEDINSTVO (PAR): Brkić 7, Tadić 6,5, Mitić 6,5, Stančić 6,5, Krkić 6, Obradović 6 ( Kovačević-), Klašnja 6,5( Milenović 6,5), Conić 6, ( Milošević-), Dedejer- (Stojanov 6,5), Nastasijević 6,5, Mijatović 6,5 ( Marinković -). Igrač utakmice : Colić Podela na ravne časti je naj pravedan ishod na premijeri u Pirotu, gde su gosti bili na domak osvajanje celog plen ajer su nekoliko minuta pre kraja utakmice vodili i imali ceo plen u dzepu. Ipak čast domaćina spasao je rezervista petrov u 87 minutu igre kada je uspeo da se upiše u listu strelaca i spasi svoj tim od neočekivanog poraza na startu prvenstva.