PODELA NA RAVNE ČASTI

ZONA JUG   OFKKOSANICA- MINERALAC 3:3 (0:2)   KURŠUMLIJA: Gledalaca 200. Sudija: Petar Milićević (Kruševac)7. Strelci: P.Mladenović u53(KU), M. Lapčević u 57, 71 za OFK Kosanicu, Stefan Mihajlović u 35,40, 78 za Mineralac. Žuti kartoni: B. Ilić, M. Lapčević ( OFK Kosanica), V. Antić, S. Mihajlović, M. Milenković, S. Gavrilović ( Mineralac).   OFK KOSANICA: N. Spalević 6,5, M. Čomić 6 ( S. Đorđević 6), U. Vukoičić 65, A. Arsić 6 ( D. Mijajlović-), V. Kocić 7, B. Lukić 6,5, L. Miljković 6( P. Lazarević 6, B. Ilić 6, P. Mladenović 7, M. Popović 7, M. Lapčević 8.   MINERALAC: P. Mladenović,6,5, S. Stevanović 6,5 N. Stošić 6,5, K. Ristić 6,5 ( M. Stojković-), V. Antić 6,5, S. Mihajlović 8,5, D. Stam,neković 6, D. Stamenković 6, LJ. Demić 6 ( A. Ranđelović 6, ), M. Milenković 6, S. Gavrilović 6,5. Igrač utakmice: Stefan Mihajlović Odložen susret minulog kola odigran jedans u Kuršumliji i završen bez pobednika, U prvom delu gosti su bili bolji tim i zasluženo taj period igre rešili sa dva gola prednosti a strelac je centralna figura utakmice S. Mihalović koji je postigao prva dva gola u 35 i 40 minutu. U drugom delu domaćin je krenuo ozbiljnije i već u 53 minutu iz kaznenog udarca kojeg je izveo golgeter tima P. Mladenović smanji prednost na jedan pogodak. Samo četiri minuta kasnije M. Lapčević je poravnao rezultat, da bi isti igrač u 71 minutu u potpunosti okrenuo rezultat u korist domaćina. Međutim u 78 minutu S. Mihajlović se po treći put upisluje u strelce i poravnava rezultat na 3:3, što se ispostavilo do kraja utakmice da je to i bio konačan . Gostima je pripala slađa polovina zahvaljujući pre svega raspoloženom S. Mihajloviću koji je postigao “het-trik” na ovoj utakmici i svom timu doneo bod , dok domaćinu ostaje žal za propuštenom pobedom, ma da su se iz poraza u prvom popuvremenu u drugom delu došli do boda.