PODELA NA RAVNE ČASTI

ONA CENTAR   PROLETER(DV)- SVRLJIG 2.2 ( 2:1)   Donja Vrežina: Gledalaca 250. Sudija: Aleksandar Jovanović 8 Prokuplje)7 Strelci: Cvetanović u 33, i Stoiljković u 45 za Proleter, a Žikić u 21(ku) i D. Petrović u 90 za Svrljig. Žuti kartoni: P.Mitić, A. Mirčić, Cvetanović, Kostić ( Proleter), V. Jovanović, (Svrljig).   PROLETER: D. Stoiljković 6,5, Mitić 6,5 ( R. Ilić 6,5), Stojanović 7, Mirčić 6,5, Todorović 6,5, B. Jovanović 7, Dodić 6 ( A. Jovanović-), Ognjenović 6,5 ( Ranđelović 6,5), Cvetanović 7 ( Lazarević-), Kostić 6,5, Darko Stoiljković 7.   SVRLJIG: Marinković 7, Petrović 6,5, Bojić 7, lazarević 7, Prokić 6,5, Mladenović 7, Žikić 7, J. Jovanović 6,5 ( Petrović-), V. Jovanović 7, Mišić 6,5. Igrač utakmice: Dimitrije Petrović Novajlija u zoni nije uspeo da na startu prvenstva zabeleži prvu pobedu, koja im je izmakla u poslednjim minutama igre. Gosti su već u 21 minutu došli prvi u voćstvo iz kaznenog udarca, da bi u 33 minutu Đ. Cvetanović poravano rezultat. U posednjim trenutcima prvog dela domaći su preokrenuli rezultat u svoju korsit pogotkom D. Stoiljkovića. U drugom delu viđena je ravnopravna borba, i kad su svi pomislili da će domaći zabeležiti prvu pobedu njihovu radost uskratio je u nadoknadi vremena rezervista D. Petrović koji je iskoristio neopreznost domaće odbrane i matirao golmana Dušana Stoiljkovića