PROKUPČANI BOLJI ZA JEDAN POGODAK

RADAN-OFK TOPLIČANIN 1:2 ( 0:1)

Lebane: Gledalca 40. Sudija:Nikola Stoiljković ( Leskovac) 7. Strelci: N. Smiljković u 77 za Radan, D. Marković u 24, i I. Klaičanin u 78min. ( OFK Topličanin). Žuti kratoni: A. Zarić (Radan), M. Krtsić ( OFK Topličanin).

RADAN: A. Zarić 7, M. Stošić 6,5, P. Nastić 7, M. Milošević 7, P. Krtsić 7, ( I. Stošić 7), M.Cvetković 6,5, Ž: Aleksić 6,5, N. Smiljković 7, M. Stanojević 7, N. Perić 6,5 , A. Ranđelović 6,5 ( S. Kostić 6, 5).

OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 7, B. Ilić 7, M. Strugar 7 ( V. Ristić 6,5), I. Kaličanin 7,5, L. Burgić 6,5 ( J. Živković-), M. Andrejić 6,5, M. Maletić 7, D. Marković 7, D. Stojković 7 ( M. Krstić-), M. Kitić 7, N. Kitić 6,5 ( V. Ristić 6,5).

Igrač utakmice. Ivan Kaličanin

Po izuzetno sparnom vremenu fudbaleri jednog i drugog tima pružili su svoj maksimum, u kome su gosti iz Prokuplja upravo bili bolji za taj jedan poghodak, koji je i odlučio pobedika. Gosti su prvi došli u voćstvo veću 24 minutu igre, da bi tu prednost propustili da relaizuju i udvostruče u 35 minutu kada se sam pred praznim golom našao M. Kitić.

U drugom delu utakmice ništa se značajnije dogadjalo sve do 77 minuta kada je na dodavanje M. Stošića N. Smiljković poravnao rezultat na 1:1.

Ipak samo minut kanije gosti ponovo po drugi put dolaze u voćstvo kanije pošto se I. Kaličanin oldučio na udarac sa nekih dvadesetak metara. Lopta je završšila u sam donji desni ugao nemoćnog A. Zarić.

Gosti su mogli i do trećeg pogotka u 90 minutu, kada je iz neposredne blizine šutirao visoko preko gola V. Ristić. Pred praznim tribinama , u poslednje vreme što ni najstariji ljubitelji fudala ne pamte ovako slabu posetu jedva 40 -ak gledalaca, to onih naj vatrenijih , što pokazuje zainteresovanost ljubitelja fudbala u Lebanu za FK Radan i ljudi koji trenutno vode ovaj klub sa bogatom fudabskom tradicijom.