PROKUPČANI REŠILI U PRVOM DELU POBEDNIKA

ZONA JUG

jEDINSTVO- OFK TOPLIČANIN -1:3 ( 1:3)

Bošnjace. Gledalaca 150. Sudija: Nikola Stoiljković(Leskovac) 7. Strelci: L. Stanojević u 14 za Jedinstvo, a L. Paunović u 19, M. Maletić u 32 , P. Đorđević u 44 za oFK Topličanin. Žuti kartoni: D. Nastić, M. Stojković ( Jedinstvo), a B. Ilić, L. Dragićević, D. Stojković ( OFK Topličanin).

JEDINSTVO (B): P. Mišić 6,5, L. Stanojević 7, F. Stojković 6,5, V. Stojković 6, M. Tasić 6 ( M. Stojković- ( F. Filipović -), P. Mitić 6,5, N. Tošić 6,5 ( M. Nedeljković 6), S. Janković 6,5, Ž. Stoiljković 6,5, N. Mirković 6,5, M.Marković 6,5

OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 7, B. Ilić 6,5, M. Maletić 7, L. Dragićević 7, I. Kaličanin 7, L. Paunović 7,M. Andrejić 7, P. Đorđević 7(N. Kitić 7), L. Burgić 7, D. Stojković 7 ( N. Dinić-),P.Lazarević 7.

Igrač utakmice: Mitar Maletić

Prokupčani su pitanje pobednik au Bošnjacu rešili u prvom delu igre, kada su psotigli sva tri pogotka. Kao i domaći počasni. Domaći su već u 14 mintu prvi došli u voćstvo preko L. Stanojevića, da bi gosti samo 5 minuta ksnije preko iskusnog Luke Paunovića poravnali rezultat. Potpuni preokret u korsist goste iz Prokuplja usledio je u 32 minutu pogotkom M. Maletića da bi tačku na pobedu i konačnih 1:3 postavio u 43 minutu P. Đorđević. U drugom delu utakmice nije bilo golova mreže su mirovale.