SIMULTANKA MLADENOVIĆA ZA SPAS

ZONA JUG   OFK KOSANICA- SFK MORAVA- 4:3 ( 1:1)   Kuršumlija. Gledalaca 300. Sudija: Nikola (S) Antić (Leskovac) 8 strelci: P. Mladenović 32, 49, 54, 88 za oFK Kosanicu, V. Kocić u 20 (autogol), L. Mladenović u 52 i M. Petrović u 90 za SFK Moravu. Žuti karton: L. Zdravković ( Kosanica)   OFK KOSANICA: N. Spalević 7, M. Čomić 7, J. Stević 7, N. Milivojević 7, V. Kocić 7, N. Dramićanin 7 ( V. Savković 7), V. Jovanović 7, P. Mladenović 9,M. Popović 7,5, N. Timotijević 7,5   I: aleksić 6,5, Ž. Stanković 6, S. Bogdanović 6,5, M. Stanković 7, A. Ilić 6,5, M. Petrović 7, J. Draško 6, L. Mladenović 7,M. Draško 6, A. Jović 6 ( Stamenković -). Igrač utakmice Predrag Mladenović Simultanka predraga Mladenovića u duelu sa ekipom Morave postigavšđi ćak četiri pogotka, i na taj način j e spasio svoj tim od ispdanja , da i iduće godine ponovo igra u Zoni jug. Gosti iz Vladičinog hana su postigli dva pogoka , dok je treći autogol V. Kocića. U prvom delu bilo je nerešeno po jedan pogodak na obe strane . Njapre su gosti u 20 minutu došli u voćsatvom autogolom domaćeg igrača V. Kocića, da bi u 32 minutu Predrag Mladenović postigao svoj prvi pogodak i poravnao rezultat na 1:1 sa kojim s eotišlo na odmor. U durgom delu utakmice viđeno je čak pet pogodaka od tga trostruki strelac za domaće bio je najbolji pojedinac na utakmici Predrag Mladenović u 49, 54, i 88 minutu. Dok su gosti dva pogotka postigli najpre preko L. Mladenovića u 52 , da bi tačku na reviju golova stavio A. Ilić u 90 minutu igre. Vredna pobeda domaćina pobeda domaćina u režiji Predraga Mladenovića.