SIMULTANKA UŽIČANA U RUMI

PRVA LIGA SRBIJE

SLOVEN- GFK SLOBODA 1:4 ( 1:3)

Mačvanaska Mitrovica: Gledlaca 300. Sudija: Aleksandar Lukić ( Valjevo) 7. Strelci: M. Ostojić u 45 za Sloven , a L. Cvetičanin u 5, M. Jovanović u 22, A. Radišić u 27(autogol), S.. Miyung u 72 za GFK Slobodu. Žuti kartoni: M. Dragićević, A. Ignjić, ( Sloven), A. Đukić ( GFK Sloboda),. Crveni kartoni: M. Ostojić ( Sloven), i Lj. Pavlović ( GFK Sloboda) u 88 minutu.

SLOVEN: M. Dragićević 6, S. Tomović 6 ( J. Mitrović-), B. Ilić 7, B. Trivić 6, A. Radišić 5 ( S. Vilotić 6), L. Stoisavljević 6 ( M. Petrović 6), L. Arsić 6, M. Ostojić 7, A. Ignjić 6 ( E. Ajdinović 6), F: Avrić 6 ( N. Radović 5,5), O. Dimitrić 6.

GFK SLOBODA: L. Savić 7 ( V. Vukadinović-), A. Cvetić 7, S. Rašković 7, Đ. Glišović 7, L. Cvetičanin 7 ( Lj. Pavlović 6,5),S. Miyung 7 ( I. Šuljevarić-), D. Radoman 6 ( A. Đukić 6,5), M. Jovanović 7,5, M. Savić 7 ( O. Starčević 7).

Igrač utakmice: Mihajlo Jovanović

Užičan su u jednoj kvalitetnoj fudbalskoj partiji u potpunosti nadigrali domaćina i visoko ga porazili sa tri gola razlike(1:4) i tako kući put Užice odneli ceo plen. Sve je bilo rešeno u prvom delu utakmice kada su gosti tri puta zatresli mrežu golamna domaćih M. Dragićevića L. Cvetičanin u 5, M. Jovanović u 22 i autogol A. Radišića pet minuta kasnije. Jedini pogodak domaći su postigli u nadoknadi vremena u prvom delu igre. Jedini pogodak u drugom delu utakmice viđen je u 72 minutu igre a strelac je S. Mying, to je bio četvrti za goste a peti na utakmici, koji je ujedno i postavio konačan retultat na utakmici.