VRANJANCI SLIOVITI NA STARTU

SRPSKA LIGA ISTOK   OFK SINĐELIĆ- SU DINAMO JUG- 0:2 (0:1) Niš: Stadion n aDurlanu. Gledalaca 200. Sudija: Stevan Milošević 7, Strelci: Stojković u 9, Miotrović u 77 min. Žuti kartoni: Cvetković (Sinđelić), Petrović, Tasić ( SU Dinamo jug).   OFK SINĐELIĆ: Stefanović 6, Topalović 6, Radenković 6, Šarac 5 ( Prodanović 5,5), Ajdarević 6, (Miljković 5), Ikić 6,5, Maljković 6 ( Okičić-), Kotnik 6, (Ivečić-), Stojković 6 Ilić 6 (Đorđević -), Cvetković 6.   SU DINAMO JUG: gašić 7, Krivokapić 7, (Stojković 7), Todorović 7, (Milenković-), A. Stojković 8 Savić 7 ( Gligorijević 7), Petrović 8, (Petković-), Tasić 7, Nedeljković 7, Spasić 7, Stajić 7,5, Mitrović 7 Igrač utakmice: A. Stojković Novajlija u Srpskoj ligi istok Dinamo iz Vranja iznenadio je favorizovfanog domaćina i s dva pogotka, po jedan u ob adela igre zasluženo nose bodove kući na premijeri u Durlanu. Već u 9 minutu bivši golgeter domaćeg sastava A. Stojković je zatresao mrežu i doveo goste u voćstvo, da bi u drugom delu igre tu prednost udvostručio Mitrović u 77 minutu i overio vrednu pobedu gostiju iz Vranja.