ZEMUNCI SE PROBUDILI

PRVA LIGA SRBIJE

ZEMUN- BORAC 1926- 3:0 ( 1:0)

zemun. Gledalaca 1.000. Sudija: dejan Petrović ( vršac) 7. Strelci: D. Tabaković u 38, B. Đukić u 65 , M. Rošević u 81 minutu. Žuti kartoni: D. Prađina, N. Popović ( Zemun), N. Vujićić ( Borac).

ZEMUN: M. Ganić 7, D. Plavšić 7, D. Tabaković 7 ( N. Kalat-), A. Ratković 7 ( A. Dialo -), L. Svetličić 7 ( M. Rošević-), I. Vićentijević 7, B. Đukić 7,5, D: Prađina 7, A. Mijajović 7, N. Popović 7, ( N. Bogdanovski-), N. Milošević 7 ( S. Trajkovski-),

BORAC 1926: F. Stanić 5,5, M. Kolarević 6, N. Todosijević 6, S. Drašković 6, N. Vujićić 6 ( V. Bogićević-), D. Radosavljević 6 ( B. Tomić 6), N. Nikić 5,5, N. Stevanović 6, S. Đokić 5 ( I. Adamu 6), U. Kojić 5,5 ( S. Fićović 6), N. Milekić 6 ( U. Nenadović 6).

Igrač utakmice: Bratislav Đukić

Zemunci su u jednoj kvaitetnoj fudbalskoj partiji visoko porazili goste iz Čačka sa tri golo arazlike, ad asu realizovali sve prilike domaći rezultat je mogao biti mnogo veći. Seriju pogodaka otvorio je u finišu prvog dela igre D: tabaković u 38 minutu, špto je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu još dva pogotka domaćih. Najpre je prednost udvostručio u 65 minutu B. Đukić i krunisao tako svoju dobru igru. Da bi konačan rezultat na utakmici postavio rezervista M. Rošević u 89 minutu igre za konačnih 3:0 za domaćina